narutobgnet


Join the forum, it's quick and easy

narutobgnet
narutobgnet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гласуване
BGtop Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» ЧАТ
Hey,Diary Icon_minitimeВто Окт 11, 2016 5:50 pm by geri_hikari83

» Sangre / Кръв
Hey,Diary Icon_minitimeВто Окт 11, 2016 5:48 pm by geri_hikari83

» Предложения
Hey,Diary Icon_minitimeПет Окт 07, 2016 1:29 pm by geri_hikari83

» Имате ли манги?
Hey,Diary Icon_minitimeПет Сеп 02, 2016 3:22 pm by geri_hikari83

» асоциации
Hey,Diary Icon_minitimeЧет Авг 25, 2016 6:50 pm by Sexy Milady

» Schwarz und Weiß unmöglich?
Hey,Diary Icon_minitimeЧет Авг 25, 2016 6:39 pm by Sexy Milady

» Външният вид може да бъде измамен
Hey,Diary Icon_minitimeЧет Юли 07, 2016 10:23 am by geri_hikari83

» Un cambio /Една промяна/
Hey,Diary Icon_minitimeПон Юли 04, 2016 4:48 pm by geri_hikari83

» 8ми март /Азия/
Hey,Diary Icon_minitimeПон Юли 04, 2016 2:08 pm by geri_hikari83

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 8, на Вто Фев 18, 2020 4:50 pm

Hey,Diary

4 posters

Go down

Hey,Diary Empty Hey,Diary

Писане by Juvia-Chan Сря Фев 10, 2016 1:14 pm

„Хей,Дневниче
Знам, че е детинско да се пише в дневници, но го правя единствено, за да изразя себе си на единственото място, където няма да бъда критикувана.Нека преминем към по-важната част а именно - ти, мое ново дневниче, ми бе подарено от най-добрия ми приятел – Наруто.За мое съжаление,той ме има проста за негова най-добра приятелка.Нищо друго.На скоро осъзнах, че не искам да сме просто приятели.Няма да описвам колко прекрасни биха били моментите ни заедно...”
Мислите ми бяха прекъснати от...някой ден може би моята по-голям брат.
-Имаш си дневник,а?Колко детинско,Хината.-засмя се.
-О,я замълчи!-ядосах се и оставих дневника в шкафчето си.-Защо по дяволите си в стаята ми,Саске?
-Приятелка си със Сакура,нали?
-Най-добри приятелки сме.Много си назад с информацията,скъпи братко.-усмихнах се самодоволно.-Какво искаш?
-Да ме запознаеш с нея!Моля те!Ще направя всичко!
-Не знам.-зачудих се.
-Моля те!
-Хубаво.
-Благодаря,благодаря,благодаря!-започна да подскача из стаята ми като малко дете.
-А аз искам да ми кажеш дали Наруто говори за мен.Ако да...какво?
-Ами...че си забавна,че съм имал невероятна сестра и нда.
-Приятелски?
-Чисто приятелски.-кимна.
Опитах се да сдържа емоцийте си.
-Добре.-усмихнах се колкото бе възможно.-Моля те,излез.
-Какво има?
-Излез,иначе ще те пребия.
Все пак това не го спря.Започна да ме разпитва,но аз просто го избутах отвън и заключих вратата.Стана ми малко неудобно,че го изгоних така,но нямах намерение да му обяснявам точно сега за чувствата си към най-добрия му приятел.
Скоро баща ми и майката на Саске ще се оженят.Поддържат връзка от 3 години.Живеем заедно вече 4 месеца.Със Саске сме приятели от вече 5 години.Нямах нищо против да съм му сестра,но ми е гадно,че тате толкова бързо преживя мама..Сдържах сълзите си,защото знаех,че с плач нищо няма да постигна,а и баща ми е щастлив с нея.Трябва и аз да съм щастлива.
Звъненето на телефона прекъсна задълбочените ми мисли.Вдигнах и преди да промълвя и думичка братовчед ми -Неджи започна да говори бързо:
-Смятаме да си направим купон.Просто така.За кеф.Ще дойдеш ли?
-Та аз съм кралицата на купоните!Разбира се,че ще дойда!-казах въодушевено.
-След час в къщата на Стайлс.-не ме остави да кажа нищичко – просто затвори.
Щом чух името му изтръпнах.Грабнах дневника си и продължих да пиша:
„Както казах, той ме има само за приятел и няма смисъл дори да го харесвам,но не мога да спра.Въпреки,че съм способна.Е,след час кралицата на купоните – Аз,ще ходи именно на неговото парти.Е,ще се оправя,дневниче..пожелай ми да не се напия до толкова,че да му призная!”
Въздъхнах и затворих дневника си.Отворих гардероба и грабнах тениската си на Bring Me The Horizon,светлосини дънки и чорапите си на спондж боб.Облеклото ми е нелепо,знам.Не ми натяквайте,че нямам вкус за дрехи,мода и да...Мъжкарана съм си.
Сресах косата си,тъй като лесно се разрошвам и застанах пред огледалото и си пуснах малко рок.
-Какво ми трябва още?Хмм..-започнах да претърсвам шкафа си с лични вещи и се натъкнах на лилаво червило
-Перфектно.-усмихнах се.
**
Вече бях пред къщата на Наруто,която бе изненадващо огромна.Почуках на вратата,но поради силната музика никой не ме чу.Заканих се да звънна на звънеца,но точно тогава Сакура отвори вратата.
-Хината?-изненада се.
-Защо си изненадана?Аз съм кралицата на купоните!
Казвам това за трети път.Никога не ми писва.
-О,да..вярно.-засмя се.
Определено криеше нещо.
-А-аз тъкмо се прибирах.
Дори не ме остави да реагирам и се затича на някъде.Очевидно не знаеше къде отива или какво прави.Това момиче ще ме побърка.Затичах се след нея,но тя бе по-бърза,дори с токчета.Мразех да спортувам и това се отразяваше и на оценките ми по физическо и на мен самата.
-Сакура!Стой!-извиках подир нея,но тя така и не пожела да ме отрази.
Просто се затича още повече.Дори пресече на червено без да й пука.Определено загубих всякаква мотивация за забавление.Тогава именно тя ми звънна.
-Съжалявам,че те притеснявам.Не се е случило нищо сериозно,за което да се притесняваш.Семейни проблеми.Не си проваляй вечерта заради мен,Хината.-затвори моментално.
Не я набрах,за да не я притеснявам,тъй като явно има проблем.Тя много добре знаше,че ако се спре и ми обясни какво има,аз ще почна с драмите,че съм й приятелка и че може да ми се довери..именно за това избяга и ми се обади без да ме остави да кажа думичка в „разговорът”,който „проведохме” по телефона.Върнах се при къщата на Наруто и позвънях на звънеца.
-О,Хината!-усмихна ми се той на вратата.-Модерно закъсняла,както винаги,милейди.
-Нямаше да закъснея,ако..
-Ако?
-Знаеш ли... няма значение.
-Добре..ъм,влез!
Влязох и се чуха писъци от всички възможни страни.
-Парти животното е тууук!-извика някой и се качи на масата продължавайки да ликува.
-ДА!-извиках обратно и започна...
**
-Знаеш ли Наруто...
Двамата бяхме единствените останали будни,но естествено и пияни хора в къщата.
-Какво има,Хината?Падаш си по мен?
-Да..-засмях се.
Този алкохол ми влияе сериозно и не само на мен.
-Алкохолът влиза,истината излиза.-каза той отпивайки от чашата с текила.
-Знам,че си падаш по мен.Винаги е било така Хината,но за мен си просто приятел,сешащ се..
Дори да бях пияна...тези негови думи просто ме разбиха.Стана ми тежно и ми натежа на гърдите.Внезапно се появи Саске,който вероятно бе подслушвал.
-За радост съм трезвен.Брато..сериозно ли?Пиян си и пак се държиш като кретен.Нямам думи.-каза,задърпвайки ме към кухнята.
Той за своя сметка не промълви и дума.Просто продължи да пие като свиня.
-Спокойно,Хината.-каза ми и ме поля няколко пъти с вода.
-Изтрезнях!Стига си ме плискал с вода.-нацупих се.
-Тъжна ли си?-попита ме съвсем сериозно изгнорирайки странната физиономия,която бях направила.
-Не си мисли,че не знаех това.-почесах се по тила някак невинно.
-Но да го чуеш от собствената му уста..и толкова грубо изречено..боли.
-Да,наистина боли.-лицето ми беше безизразно.
Бях добра актриса,но наистина болеше и ми бе трудно да прикрия всичко,въпреки,че не се налагаше да го правя пред бъдещия ми брат...
-Да си вървим.
Следва продължение.
Здравейте!Нова съм във форума и ще се радвам на мнения за фикчето ми.Ще се радвам и на критики,за да знам какво да оправям,дали имам всякакъв вид грешки и да..Благодаря предварително. Smile

Juvia-Chan
Ninja
Ninja

Брой мнения : 1
Join date : 10.02.2016

Върнете се в началото Go down

Hey,Diary Empty Re: Hey,Diary

Писане by Kitty Vicky Сря Фев 10, 2016 6:54 pm

Първо, добре дошла при нас, от админите <3
А сега личното ми мнение, само да знаеш, че аз принципно съм си доста критична, без значение чий фик чета.
Идеята... Струва ми се позната, просто съм чела подобни откъсачни части в други фик-ове, това не го приемай като забележка, просто споменавам, като за начало.
Първо, като разбрах, че Саске и Хината са брат и сестра, бях: "WHAAAAT? Really nigga?!" , и въпреки че разбрах, че не са биологични роднини, все още ми е странно и лично за мен неприемливо, но давам тази оценка само и единствено от моята гледна точка /просто Хината не ми е особено любим образ/. -> това не го приемай като критика, отново просто споделям, няма лошо да изградиш нечий образ, по начин по който на теб ти харесва, даже е задължително Wink .След това, да, нещо различно е, поне за мен, защото този образ на герой никога, ама никога, не съм го виждала върху Хината и познавайки героя ми е странно. Имаш правописни грешки, но повечето са от невнимание, няма да е лошо да препрочиташ внимателно историята си.

Е, не може само критика. Така, идват и хубавите думички. Разменила си обичайните главни герои /Саске и Сакура/, което, може и да не чета, но напълно подкрепям, защото е хубаво да има разнообразие. Стила ти на писане не е лош, но гледай да подобриш уменията си в описанията, защото това ще ти доведе до проблеми по-нататък. С нужните описания, тази глава можеш да я превърнеш в две дълги и прекрасни глави, на един уникален фик. Предполагам, че пишеш от скоро, така че ще следя напредъка ти и ще ти споделям откровено мнението, за да се развиеш. Smile
Успех с фик-а и чакам следващата глава Smile
И псоледен съвет, НЕ бързай да пускаш глави, по-добре с ден закъснение, но да е добре премислено ^^ Hyper Happy
Kitty Vicky
Kitty Vicky
Admin
Admin

Брой мнения : 18
Join date : 07.02.2016
Age : 24
Местожителство : Ваааарна

Върнете се в началото Go down

Hey,Diary Empty Re: Hey,Diary

Писане by Sexy Milady Сря Фев 10, 2016 10:53 pm

Здравей и добре дошла! I love you

Идеята ми хареса. Позната е, клише е, но наистина понякога имам нужда да прочета нещо, което е неангажиращо и леко.
Фикът предусещам, че ще е приятен за четене. Историята подозирам каква ще е, но все пак ми се ще да я прочета. Имаш много грешки. Правописни, пунктуационни и граматични... всякакви. Предполагам, че пишеш отскоро и най-вероятно с времето ще се подобриш, но гледай да не правиш много грешки, защото дразнят по-набитото око.

Хареса ми образа на Хината, която за пръв път не е някаква тиха, невзрачна кукла, забутана в "ъгъла" на фика. Хареса ми, че си запазила нежното в нея, но си й придала и известна твърдост, което я прави много привлекателна като героиня. А аз принципно не съм особена фенка на Хината.
Наруто меко казано ме издразни, особено с пиянската си наглост... Можеше да бъде малко по-сдържан и мек в отношението си към Хината.
Саске ми е много странен. Много, много странен. И за съжаление по неприятния начин. За Сакура мога да кажа същото. Ето това не ми хареса във фика ти. Това са ми любимите герои, а ти ме накара да не ги харесвам във фика ти... ;/ Надявам се това да се поправи натам.

Като цяло фикът ми хареса и ще следя напредъка ти с интерес. Smile
Sexy Milady
Sexy Milady
Big Bad Boss
Big Bad Boss

Брой мнения : 67
Join date : 06.02.2016
Age : 26
Местожителство : Konoha

https://narutobgnet.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Hey,Diary Empty Re: Hey,Diary

Писане by geri_hikari83 Съб Фев 13, 2016 9:32 am

Ще се наложи да изкажа честно мнение, съжалявам! хд Да, личи си, че пишеш отскоро. Въпреки това не бих определила фика ти като първи. Ако е така, тогава ще кажа, че виждам огромен потенциал! Ако пък пишеш отдавна, това не е добре, защото звучиш наистина новаторски. Нямам особено голямо право да го казвам, понеже всички помним първите ми фикове в стария сайт. хдд Определено не съм горда с тях, но пък мога да кажа, че сега поне пиша по-добре. хд Може би не добре, но по-добре. хддд Така... въпреки че съм човек с преобладаващ главен герой Хината във фиковете си и такъв, който също е писал фик с участието на дневник хд, няма как да не изкажа критика. Разбира се, всеки има правото представи героите си по начина, по който на него му харесва, но да кажем, че ако стане въпрос за подскачане от радост, Саске твърдо е последният човек, за когото бих се сетила! Точно еквивалентното бих казала за Хината. Точно кралицата на купоните би била всяка, но не и тя. хд Все още не си въвела Наруто и Сакура в някое основно действие, което да показва характера им, затова няма да ги коментирам. Действията се развиват много бързо, ако вмъкнеш повече описания, фикът ти, макар и клише, ще стане невероятен. Да, звучи клиширан, но това не значи, че не можеш рязко да промениш нещата и да смениш коренно действията. Което пък изобщо не значи, че трябва да ги сменяш. хд Всички обичаме добрите стари фикове от този тип. I love you Надявам се критиките ми и тези на Викито и Росито да не са те отказали от писането, което обикновено се случва при новите писатели. Даже напротив! Трябва да те ентусиазират да продължиш да пишеш все повече и повече, за да се развиеш! Всички сме вървяли по този път и със сигурност ще кажа, че след 2 години ще се сетиш за това и ще усетиш какъв голям напредък имаш! Ще следя този и следващите ти фикове, защото трябва да има такива, ясно! Wink Пожелавам ти успех! ^^
geri_hikari83
geri_hikari83
Ninja
Ninja

Брой мнения : 49
Join date : 07.02.2016
Age : 24
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Hey,Diary Empty Re: Hey,Diary

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите