narutobgnet


Join the forum, it's quick and easy

narutobgnet
narutobgnet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гласуване
BGtop Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» ЧАТ
Професия жътвар на души... Icon_minitimeВто Окт 11, 2016 5:50 pm by geri_hikari83

» Sangre / Кръв
Професия жътвар на души... Icon_minitimeВто Окт 11, 2016 5:48 pm by geri_hikari83

» Предложения
Професия жътвар на души... Icon_minitimeПет Окт 07, 2016 1:29 pm by geri_hikari83

» Имате ли манги?
Професия жътвар на души... Icon_minitimeПет Сеп 02, 2016 3:22 pm by geri_hikari83

» асоциации
Професия жътвар на души... Icon_minitimeЧет Авг 25, 2016 6:50 pm by Sexy Milady

» Schwarz und Weiß unmöglich?
Професия жътвар на души... Icon_minitimeЧет Авг 25, 2016 6:39 pm by Sexy Milady

» Външният вид може да бъде измамен
Професия жътвар на души... Icon_minitimeЧет Юли 07, 2016 10:23 am by geri_hikari83

» Un cambio /Една промяна/
Професия жътвар на души... Icon_minitimeПон Юли 04, 2016 4:48 pm by geri_hikari83

» 8ми март /Азия/
Професия жътвар на души... Icon_minitimeПон Юли 04, 2016 2:08 pm by geri_hikari83

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 8, на Вто Фев 18, 2020 4:50 pm

Професия жътвар на души...

2 posters

Go down

Професия жътвар на души... Empty Професия жътвар на души...

Писане by Sexy Milady Пон Фев 15, 2016 5:45 am

Това е 100% пародия... Надявам се да не увредим никого с фика си... :ДДД
Sexy Milady
Sexy Milady
Big Bad Boss
Big Bad Boss

Брой мнения : 67
Join date : 06.02.2016
Age : 26
Местожителство : Konoha

https://narutobgnet.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Професия жътвар на души... Empty Re: Професия жътвар на души...

Писане by Sexy Milady Пон Фев 15, 2016 5:46 am

Първа глава
Професия жътвар на души...




Беше прекрасен мрачен ден в града на жътварите на души - Гримрип. Навсякъде се носеше аромата на разложено, а почти всичко бе изцапано с кръв. Разбира се не всеки ден бе такъв, но точно този бе знаменит. Деня на жътвата се празнуваше веднъж годишно и беше националния празник на жътварите. В този ден се извършваха всякакви традиционни ритуали и разбира се, както всяко друго парти и на това имаше алкохол. Пиян жътвар не бе най-прекрасното, което можеше да се види, но веселбата бе накарала доста от децата на Смъртта да посегнат към чашката. В истинския си вид жътварите представляваха просто скелети облечени в черни мантии с качулки и коса в ръцете си. Повечето от тях обаче живееха сред хората и това бе наложило една нова тенденция сред тях. Клиниката на Умъртвелко Бездиханиев бе най-посещаваното място в Гримрип. Всеки уважаващ се жътвар си бе направил пластична операция при него и сега почти всички приличаха на обикновени хора. Естествено дори при безсмъртните имаше йерархия и в клиниката на Бездиханиев това важеше с пълна сила. Така Сакура - известна жътварка с работен район - Япония, се бе превърнала от купчина стари кокали в невероятна секс бомба. И наистина, богаташката бе платила доста на Умъртвелко, за да я направи "истинско момиче". Сега представляваше висока, стройна, налята мадама с розова коса и изкусителни зелени очи.
Да се върнем на Жътвата. Сакура и приятелите и бяха доста подпийнали когато един от тях предложи да влязат в сайта за запознанства на жътварите и анонимно да си уредят среща с някого. Посредством изгубен бас се оказа, че Сакура ще бъде тази, която ще се срещне с непознатия. Отвориха УтрепиМе - най-вървежния сайт за запознанства и започнаха да си чатят. След няколко скучни жътваря попаднаха на един интересен. За профилна снимка си бе сложил някакъв надпис, но името му бе истинско тъй като Сакура бе сигурна, че го е чувала.

damihvaneshpitona666: "Хей, бонбон! Как си?"
bomba-bez-plomba14: "Здравей. Екстра съм, а ти?"
damihvaneshpitona666: "Аз също. От кой район си?"
bomba-bez-plomba14: "Коноха, Япония."
damihvaneshpitona666: "Какво съвпадение! И аз."
bomba-bez-plomba14: "Искаш ли да се видим някъде?"
damihvaneshpitona666: "Защо не. Ще те чакам в Мърша cafe&net утре в 18:00ч."
bomba-bez-plomba14: "Супер! Ще се видим там! "
damihvaneshpitona666: "До утре, бонбон. "
bomba-bez-plomba14: "Чао, сладур. "

Изкефи се на макс. Усещаше, че ще пича ще е готин. Можеше да си станат близки и да му разкрие най-срамната си тайна. В истинската си форма беше скелет със сутиен и прашки. Позор! И не това бе лошото. Тя бе жътвар на гащи... а те не винаги бяха чисти. Понякога работота и беше наистина гадна.
Sexy Milady
Sexy Milady
Big Bad Boss
Big Bad Boss

Брой мнения : 67
Join date : 06.02.2016
Age : 26
Местожителство : Konoha

https://narutobgnet.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Професия жътвар на души... Empty Re: Професия жътвар на души...

Писане by Sexy Milady Пон Фев 15, 2016 5:46 am

Глава 2
Олеле майко - Питони и гащи на хоризонта!!!




-Олеле майко, на всички свещени гащи! Няма ги....НЯМА ГИ! Гащите ми, любимите ми прашки с апликирани летящи слончета - жътвари на тях. Нееее...!!!! – крещеше Сакура, докато преравяше шкафчето на съквартирантката си. Тя често й носеше бельото. Дори й отмъкна това, което си беше подготвила за първата си брачна нощ, когато настъпи де. Отмъкна го за нейната. „Твоето бельо винаги мирише много...освежаващо, затова го взех на заем. Съпругът ми беше...очарован.” И това, ако и е извинението. Хм! Почти готова да се откаже изведнъж Сакура я осени...просветление. Изтича до стаята си, взе чифт бельо и ...започна да души. Ами да! Нали беше жътвар на гащи. Как не се беше сетила по-рано, че намирането на гащи влиза в работната й характеристика? Клатейки глава на собствената си глупост тя впрегна ноздрите си в действие. Души, души и първоначалната й интуиция не я подведе, намери гащите си скрити в стаята на съквартирантката. Вееха се свободно на вентилатора, удряйки се периодично в прозореца. Доволна Сакура заподскача на леглото, крещейки сладко-сладко : „Гащиии, гащичките ми, елате тук, елате при мама.” Най – накрая в отговор на горещите и молби, така желаните прашки се лепнаха на лицето й по – щастливи от всякога, че са при господарката си.
***
- Гланц, обувки, рокля....ммм всичко е перфектно. – Сакура не можеше да спре, да съзерцава отражението си в огледалото. Не за пръв път си мислеше каква е късметлийка, че в Умъртвелко Бездиханиев я приеха така бързо. – Господи, колко съм красива. Перфектна съм. – не спираше розовокосата, за нея беше истинска радост за очите да наблюдава дългокрака мадама, вместо далеч не толкова...надарен в горната част, скелет по бельо. Постоя още...малко, по нейния си критерий, пред огледалото и реши, че вече може да тръгва.
Всички знаеха къде се намира Мърша cafe&net, все пак поради вкусния си хамбургер и още по-„вкусните” работници/чки, това беше най-известното място за свалки. Паркира цикламеното си ферари пред кафенето и побърза да слезе, като преди това си хвърли последен поглед в огледалото, разбира се. Въпреки че пред кафето имаше завидна опашка от всякаъв вид и...род мацки, нейното деколте се оказа най – дълбоко, а и добре запълнено, да не говорим за блузката, така де роклята , която беше облякла. Преди да влезе вътре, забеляза с периферното си зрение как някой от мадамите вадят косите си и режат парчета плат от одеждите си, с което, подобно на Сакура, си спечелиха влизане по бързата процедура.
Вътре не и отне много време да се досети кой ще да е кавалера й за вечерта. Пичът съвсем предвидливо беше купил един голям плюшен питон, който беше увил около врата си. Нищо не улесняваше да се види лицето му, особено прическата му , която представляваше нещо средно между Елвис Пресли и формата на бобено зърно. И това, ако не е секси. С подновена увереност, героинята ни вирна брадичка, изпъчи гърди, докара усмивка тип „Само да ми паднеш.” и заклатушка крака, а и дупе, към масата.
- Ти ли си “damihvaneshpitona666”?
- А ти как мислиш? – захили се срещустоящия и й направи знак да седне. Разбира се, не пропусна да я огледа добре. – Е ти със сигурност си бомба, бе мацка.
- Аууу. Верно ли? Не преувеличавай. – замига с клепки Сакура. Незнайно как мъжът срещу нея се сети да разкара играчката от врата си, което само подсили мнението на Сакура за сексапила му.” Ах, тези черни очи” – мислеше си тя. – Ама ние още имената не си знаем. Аз съм Сакура. – каза тя и протегна ръката си, чийто нокти биваха украсени от ярко розов лак.
- Саске. – каза той, като целуна вътрешната страна на дланта й. Милият той, не можеше да спре, да я оглежда. От тук нататък разговорът протече по мед и масло. Сакура се кикотеше истерично, като от време на време се опитваше да сподели някоя и друга мъдра мисъл. Саске през цялото време кимаше умно и се опитваше да си спомни, колко точно презерватива беше взел със себе си. ”Дано да са оранжевите, дано!” – гласяха отчаяните му молби. Разговаряха ли, разговаряха, докато не почна... песента. Не бяха нужни думи, за час бяха иградили връзка на ментално ниво, двамата скочиха и затанцуваха редом с другите, като се деряха да пеят - „Give it to me baby aha aha”!
Sexy Milady
Sexy Milady
Big Bad Boss
Big Bad Boss

Брой мнения : 67
Join date : 06.02.2016
Age : 26
Местожителство : Konoha

https://narutobgnet.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Професия жътвар на души... Empty Re: Професия жътвар на души...

Писане by Sexy Milady Пон Фев 15, 2016 5:47 am

Глава трета
Дини, питони и УтрепиМе... в нездравословни количества...




След бурния танц, двамата със Саске се върнаха на масата. И двамата бяха задъхани и потни, което й се стори странно секси. Изведнъж се зачуди дали е обула правилните прашки. Вярно, че самата тя намираше тези апликирани слончета за секси, но Саске май си падаше по питони. Това означаваше ли, че трябва и тя да си извади питона?! Но не... тя нямаше питон. Всъщност имаше един сутиен с увити около презрамките му змии, но дали бяха питони не знаеше, а и бе облякла най-хубавия си сутиен. Розов и с дантелена панделка, на лявата му чашка се мъдреше надпис гласящ любовта й към Мики Маус.
Мъдра мисъл изникна в главата й и тя реши да я сподели, преди мисълта да бе отлетяла като прашките й, когато съквартирантката й си беше у дома.
- "Жената е едновременно и ябълка и змия." - дословно изрецитира това, което по-рано беше прочела в интернет.
Саске се замисли. Обичаше ябълки, но още повече обичаше змии. Особено неговата си змия. А така като гледаше, ябълките на Сакура бяха сочни и узрели. Идеше му да ги обере набързо.
- Добре де. Аз обичам ябълки, ама само на закуска. Но виж, питони обичам по всяко време. - със замислена физиономия изрече. Сакура се изкикоти и се понаведе, така че Саске да има не възпрепятствена гледка към ябълките и, които по-скоро бяха дини.
- Не искам да прибързвам или пък да си помислиш, че съм някаква, такава... евтина, обаче откакто те видях, все си мисля за питона. Може ли да го видя, погаля? - със съблазнителен поглед и отмятайки коса каза розовокосата.
Саске сви рамене, поогледа се и изведнъж и връчи плюшения питон, по-рано увит около врата му. Розовокосата се зачуди, но взе питона в ръце. Поогледа го и доста си го хареса. Беше с обикновен змииски цвят и дълъг изплезен език. Момичето се наведе и започна да си играе с езика на змията... използвайки за целта своя. Саске гледаше от страни и изведнъж усети, че е възбуден. Питона му бе толкова секси в тази си поза. Вярно, че розвокосата едва ли не го изнасилваше, но пък на Гъци му отиваше.
- Ох, Гъци! - задъхано изрече чернокосият. Сакура си помисли, че това е някакво гальовно име дадено и от момчето и се закикоти още повече.
Изведнъж музиката затихна. Двамата, като на забавен кадър, вдигнаха глави и погледите им се срещнаха. И вече знаеха какво ще последва.
Станаха, оставяйки Гъци на сепарето и се запътиха към притихналия дансинг. Музиката започна. И те изтанцуваха най-страстното танго-кючек в историята на танците!
***
В квартирата си Сакура седеше пред компютъра и си чатеше с непознати в УтрепиМе. Саске не й излизаше от главата. Той беше толкова изкусителен и миришеше ужасно хубаво. Обзалагаше се, че се къпе поне веднъж месечно, и че гащите му се перяха поне веднъж в седмицата. Прииска й се да му ги отмъкне и да ги добави към колекцията си. В стаята й не случайно миришеше на нещо средно между шкембе чорба и прокиснали мандарини. Божествено.
Изведнъж някой и писа в чата, но този някой и се стори страшно познат. Беше Саске и не беше Саске. По-скоро повъзрастна версия на чернокосия миризливец.

mujka-prostitutka-sexy69: Ше ти сцепа дупарата!
bomba-bez-plomba14: Май ще духаш попарата...
mujka-prostitutka-sexy69: Е, не с лошо, де! Заета ли си?
bomba-bez-plomba14: Ае са, к'во ми се правиш на сутеньор?! Сметка ли ми държиш??!
mujka-prostitutka-sexy69: Леко, бейби, леко. Саске ми разказа за теб.
bomba-bez-plomba14: Знаех си. А... какво каза за мен?
mujka-prostitutka-sexy69: Нищо особено... по-скоро отиде да полира питона си. Аз просто го хванах докато си обличаше нощницата. Тя всъщност е от лимитирана колекция на Барби... Много си я харесва. От 10-годишен спи с нея. И с една надуваема кукла, но това не е особено притеснително.
bomba-bez-plomba14: Аз репетирам пред огледалото за сезона на дините. Имам същата нощница! Със Саске сме си сродни души! Трябва да се оженим! А куклата ще ни е шаферка.
mujka-prostitutka-sexy69: Съгласен съм! Ще го мотивирам. Ама... преди сватбата дали не се нуждаеш от една 69 или пък поза "блъскащи се колички"? Уверявам те, че съм специалист в областта си и имам кариера със завиден опит! Ако си навита пиши ми. Аз си лягам защото стана 21:00ч. и Сънчо мина, и сега със Саске няма да можем да заспим, докато баба и дядо правят креватно джудо на третия етаж.
bomba-bez-plomba14: Ъъ... добре. Лека нощ. Цункай Саске от мен и специални целувки на питона!

След това самата тя изключи лаптопа си марка Chushhka3000 и се отправи към банята където си взе ободрителен душ. Обръсна си краката и всички други окосмени зони и си легна само по любимите си прашки. Сънят и бе извратен. Включваше нея, Саске, слон и питон... Ех, че странен беше животът!
Sexy Milady
Sexy Milady
Big Bad Boss
Big Bad Boss

Брой мнения : 67
Join date : 06.02.2016
Age : 26
Местожителство : Konoha

https://narutobgnet.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Професия жътвар на души... Empty Re: Професия жътвар на души...

Писане by geri_hikari83 Чет Фев 18, 2016 8:27 am

Мисля, че наистина бях трайно увредена от този дебилизъм, с извинение! Very Happy Но е интересно и забавно, най-важното, със сигурност ще следя! Very Happy elephant Concentrated
geri_hikari83
geri_hikari83
Ninja
Ninja

Брой мнения : 49
Join date : 07.02.2016
Age : 24
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Професия жътвар на души... Empty Re: Професия жътвар на души...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите